Menu

Stylowy facet

blog będzie opisywał facetów ubranych w dobrym guście, ceniących dobre poczucie stylu i smaku

Płaszcze męskie

facetzklasa.pl

greatcoat_crombie

Dziś na dzień dobry wrzucamy temat męskich płaszczy ?Lubicie je? Jeśli nie może warto się z nimi zaprzyjaźnić bo dobrze się w nich wygląda i pasują do marynarki, garniturów czy wszelkiego  rodzaju koszul, a także ciepły swetr pod spód będzie dobrym wyborem. 

49

A to fajny przykład na połączenie płaszcza razem z ciepłym swetrem i koszulą noszoną pod spodem.Do tego klasyczne ciemne dżinsy które dobrze się wpasowują w tonację naszego zestawu. Idealnie sprawdzi się w zimowe dni gdzie liczy się dla nas wygoda i komfort.

blog

Kolejny przykład to idealny płaszcz na lato, bardzo eleganckie zestawienie z garniturem. Jest cieńszy więc nie sprawdzi się w porze zimowej ale kiedy mamy ważne spotkanie lub inną okoliczność wymagającą od nas szykownego wyglądu wówczas taki płaszcz sprawdzi się idealnie. 

Wybierając płaszcz kierujmy się jakością wykonania oraz materiałem. Starajmy się wybierać płaszcz z dobrych i szlachetnych materiałów jak kaszmir. Ja sam także lubię nosić płaszcz, jednak najczęściej ubieram go gdy mam ważne spotkanie lub przy innej okoliczności, w dni powszechne preferuje raczej luźne casualowy styl gdzie wybieram kurtkę skórzaną, dżinsy i ciepły swetr w połączeniu z obuwiem sportowym. W tym czuje się najlepiej. O tym napisze w następnym poście. Dajcie komentarz czy się wam podoba :) 

 

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

© Stylowy facet
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci